Nová Silesia Noir

Když jsem napsala první detektivku a zařadila jsem ji k proudu, který jsem nazvala Silesia Noir, domnívala jsem se, že jde jen o bizarní pokus zkusit něco jiného. Kniha byla na pultech pár hodin a já už dostala nápad na další Silesia Noir a do dvou dní se dostavil ještě jeden. Vypadalo to, že bych mohla vytvořit malou slezskou sérii, ale moc jsem v to nedoufala. Nyní jsem optimistická, protože jsem dopsala druhý příběh řady Silesia Noir a rozhodně se časem pustím i do třetího.

Mým cílem je vytvořit jednoduchou populární literaturu, která podle mého názoru našemu regionu chybí. Vznikla zde a vzniká umělecky hodnotná literatura, ta ale nepronikne k běžným čtenářům. Další typ literatury slezkomoravské oblasti má jen úzce regionální význam, čtou ji a chápou lidé spjatí s určitým místem. Doufám, že se mi podaří vytvořit sérií příběhů, které budou spjaty s mým regionem a které zároveň osloví i běžné čtenáře odjinud. Je to neskromný cíl, ale doufám, že se mi jednou alespoň částečně podaří přiblížit se k němu.

Nový příběh této populární řady má název Dlužná částka a budu dělat vše pro to, aby si ho již na konci zimy 2019 mohli přečíst první čtenáři.

ArsylineGRAPHIC & WEBDESIGN STUDIO
Varování

Zavřít